menu

EL  Gran  Guateque:  El  Mejor  pop  de  los  60

EL Gran Guateque: El Mejor pop de los 60

Kursaal Auditorioa

urria 2017
larunbata 14, 20:00

facebook  facebook

Garai bateko adierazgarri diren orkestra sinfonikorako egokitutako abesti onenez goza ezazu Santa Cecilia Orkestra klasikoaren eskutik: Nino Bravo, Raphael, El Duo Dinámico, Tom Jones, Johnny Burnette, Chubby Checker, Los Bravos eta beste hainbat. Ez itzazu doinu ezagun hauek gal!

  1. Partea

Mi gran noche (Raphael),  It´s not unusual (Tom Jones), You are Sixteen (Johnny Burnette); Smoke Gets in your eyes (The Platters), The Great Pretender (The Platters), El Dúo Dinámico (selección),  Eva María se fue (Fórmula V), Cuéntame (Formula V),  Twist and Shout (Isley Brothers / Beatles)

2. Partea

La chica Ye ye (Concha Velasco), Let´s twist again (Chubby Checker),  I Drove all night (Roy Orbison), Selección de Karina, Selección de Los Diablos, Black is Black (Los Bravos), Selección de Raffaella Carrá, My Way (Frank Sinatra),  New York New York (Frank Sinatra), La gran voz (Nino Bravo)


03
urr
Luna

Luna

urriak 03 asteartea / 20:00(e)tan

Comprar entrada para Luna

Comprar entrada para Luna

20
urr
Accademia  Bizantina

Accademia Bizantina

urriak 20 ostirala / 19:00(e)tan

Comprar entrada para Accademia  Bizantina

Comprar entrada para Accademia  Bizantina

21
urr
“Hariekin  lotu  gabe,  Pinotxo”

“Hariekin lotu gabe, Pinotxo”

urriak 21 larunbata / 18:00(e)tan

Comprar entrada para “Hariekin  lotu  gabe,  Pinotxo”

Comprar entrada para “Hariekin  lotu  gabe,  Pinotxo”

22
urr
Vanesa  Martín

Vanesa Martín

urriak 22 igandea / 19:00(e)tan

Comprar entrada para Vanesa  Martín

Comprar entrada para Vanesa  Martín

02
aza
Holy  Holy:  Tributo  a  David  Bowie

Holy Holy: Tributo a David Bowie

azaroak 02 osteguna / 20:00(e)tan

Comprar entrada para Holy  Holy:  Tributo  a  David  Bowie

Comprar entrada para Holy  Holy:  Tributo  a  David  Bowie

09
aza
Bamberger  Symphoniker

Bamberger Symphoniker

azaroak 09 osteguna / 20:00(e)tan

Comprar entrada para Bamberger  Symphoniker

Comprar entrada para Bamberger  Symphoniker

11
aza
Los  planetas

Los planetas

azaroak 11 larunbata / 20:00(e)tan

Comprar entrada para Los  planetas

Comprar entrada para Los  planetas

14
aza
Chick  Corea  &  Steve  Gadd  Quartet

Chick Corea & Steve Gadd Quartet

azaroak 14 asteartea / 20:00(e)tan

17
aza
Philippe  Jaroussky  &  Ensemble  Artaserse

Philippe Jaroussky & Ensemble Artaserse

azaroak 17 ostirala / 20:00(e)tan

Comprar entrada para Philippe  Jaroussky  &  Ensemble  Artaserse

Comprar entrada para Philippe  Jaroussky  &  Ensemble  Artaserse

18
aza
“El  bosque  de  Grimm”

“El bosque de Grimm”

azaroak 18 larunbata / 18:00(e)tan

Comprar entrada para “El  bosque  de  Grimm”

Comprar entrada para “El  bosque  de  Grimm”

29
aza
Jane  Birkin:  “Gainsbourg  Le  Symphonique”

Jane Birkin: “Gainsbourg Le Symphonique”

azaroak 29 asteazkena / 20:00(e)tan

Comprar entrada para Jane  Birkin:  “Gainsbourg  Le  Symphonique”

Comprar entrada para Jane  Birkin:  “Gainsbourg  Le  Symphonique”

30
aza
Ken  Zazpi:  Birako  azken  kontzertua

Ken Zazpi: Birako azken kontzertua

azaroak 30 osteguna / 20:00(e)tan

Comprar entrada para Ken  Zazpi:  Birako  azken  kontzertua

Comprar entrada para Ken  Zazpi:  Birako  azken  kontzertua

10
abe
Donostia  Dantzan

Donostia Dantzan

abenduak 10 igandea / 19:00(e)tan

Comprar entrada para Donostia  Dantzan

Comprar entrada para Donostia  Dantzan

16
abe
The  King´s  consort

The King´s consort

abenduak 16 larunbata / 20:00(e)tan

Comprar entrada para The  King´s  consort

Comprar entrada para The  King´s  consort

15
urt
Yuja  Wang  &  Chamber  Orchestra  of  Europe

Yuja Wang & Chamber Orchestra of Europe

urtarrilak 15 astelehena / 20:00(e)tan

Comprar entrada para Yuja  Wang  &  Chamber  Orchestra  of  Europe

Comprar entrada para Yuja  Wang  &  Chamber  Orchestra  of  Europe